Vážení a milí Bubeníci!

Otcové-zakladatelé Hana Kofránková a Libor Dvořák zdvořile připomínají, že jako každý rok začátkem června se závěr bubenické sezóny neodehraje V Divadle na prádle, ale mimo Prahu, tentokrát 7. června navečer v zámecké restauraci Kotva na Zbraslavi kousek od zbraslavského náměstí směrem na Prahu. Křtít budeme tentokrát knihu Jeleny Bočorišviliové, gruzínské prozaičkya novinářky, píšící rusky a žijící ve frankofonní části Kanady, FAINA aneb PŘÍBĚH KLAVÍRU kterou v překladu Libora Dvořáka právě vydalo Nakladatelství Paseka.

Jak se tam dostat? Hlavní voj vyráží výletem v 10:12 nebo v 11:11 posázavským Pacifikem z nádraží Braník a na Zbraslav bude putovat po červené značce nad pravým břehem Vltavy z Vraného, Davle, Pikovic či Kamenného přívozu – nač se kdo cítí. Existují ovšem i další trasy podél Vltavy, Berounky či Modřanskou roklí.Vaší vlastní iniciativě se žádné meze nekladou.

Produkce v Zámecké restauraci začne asi v 18 hod., poté obvyklá volná zábava. Odsun je možný po celou noc, ale v normální hodiny (do půlnoci) se z náměstí svezete přibližně každou čtvrthodinu na Smíchovské nádraží. Turisté-teoretici a časově zaneprázdnění mohou tohoto spojení využít i směrem Praha-Zbraslav.

Společně s přítomnými si během večera připomeneme nenápadné životní jubileum otce-zakladatele Libora Dvořáka.